INSTAGRAM Aplikace

Instagram Aplikace – Díky Instagramu od Facebooku mají lidé blíž jeden k druhému i tomu, co mají rádi Spojte se s přáteli, sdílejte s nimi, do čeho se chcete pustit, a dozvídejte se novinky od lidí z celého světa. Pusťte se do objevování naší komunity, kde může být každý sám sebou. Sdílejte s ní každodenní chvíle i to nejkrásnější, co vás v životě potká. Díky Instagramu od Facebooku mají lidé blíž jeden k druhému i tomu, co mají rádi Spojte se s přáteli, sdílejte s nimi, do čeho se chcete pustit, a dozvídejte se novinky od lidí z celého světa. Pusťte se do objevování naší komunity, kde může být každý sám sebou. Sdílejte s ní každodenní chvíle i to nejkrásnější, co vás v životě potká. – Nechte se na kartě Prozkoumat inspirovat fotkami a videi z nových účtů. – Vyzkoušejte IGTV. Nabídne vám delší videa z dílen vašich oblíbených tvůrců. – Objevujte značky a menší firmy a nakupujte produkty, které podtrhnou váš individuální styl. Instagram Aplikace

Instagram aplikace z App Store

Instagram aplikce v Google Play

Instagram aplikace v Microsoft Store

7 nejlepších aplikací na Instagram Aplikací

Pokračování série „Jak na dokonalý Instagram“. Tentokrát se zaměříme na jednotlivé aplikace na instagram od úpravy fotek, přes plánování hezkého feedu a moho dalšího. Všechny tyto uvedené aplikace používám a mám je vyzkoušené.  Minule jsem psala 6 aplikací na vytvoření krásného Instastories. Teď na to navazuji a ukážu vám aplikace pro Instagram jako takový. Plánování a fotky. Spoustu dalších tipů najdete také na mém Instagramu @marblogcz. Kde jsem o něco aktivnější a tipů tam najdete mnohem víc. 🙂 Spolupráce pro firmy a influencery Pokud chcete navazovat zajímavé spolupráce s influencery, nebo jste sami Influencer, tak se vám možná bude hodit platforma na propojování firem a influencerů SOCIALBOA. Registrace je zcela zdarma a díky ní budete mít nejen jistotu o hladkém průběhu, ale také si ušetříte spoustu času. 🙂 Plánování příspěvků Na plánování používám Preview – vyhovuje mi nejvíc ze všech plánovacích aplikací. Mohu si přidat neomezený počet fotek a přehazovat je a seřazovat jak se mi zlíbí, také má docela hezké filtry na úpravu fotek. Také si tam můžete najít i nějaké hashtagy. Další aplikace na plánování je oblíbenáPlanoly, kde ovšem máte jen omezený počet fotek na měsíc (pro mě nedostačující) a i organizování a posouvání fotek mi v Preview vyhovuje víc. Úprava fotek Úprava fotek? Na to je jednoznačně nejlepší aplikace Lightroom neboli Lightroom CC. Zaplatila jsem si měsíční členství v PC a zárověň ho mám tedy propojený i v mobilu, kde ho používám nejvíc. Mám nastahované a poupravené moje presety. Vždy vybírám na konkrétní fotku jiný podle potřeby a následně ho ji ještě poupravím. Samozřejmě se snažím, aby to nějak ladilo a pokud hodnlám feed měnit, chci aby to bylo pozvolné (ombré efekt).Korekce nedokonalostí Občas má člověk pupínek sem a pupínek tam, nebo velké kruhy pod očima a na to používám výhradně Aviary a to opravdu pouze na nedokonalosti pleti. Nos, tváře, prsa ani zadek v tom nezměnšíte/nezvětšíte. Ale třeba vybělit zuby, odstranit červené oči nebo si s fotkou lehce pohrát to umí také. Můžete si tam stáhnout i nějaké jejich presety.

Repost cizích fotografií Přemýšlíte jak nejsnáz udělat repost na Instagramu? Pokud chcete použít cizí fotku a takzvaně ji repostovat (já osobně nepoužívám, pouze pokud jde o pracovní účty, kde repostuji jiné profily), používám výhradně Repost aplikaci, která přidá i jméno dotyčného a zkopíruje text.

Barvičky a odlesky Repix byla snad moje první aplikace před 5 lety, kterou jsem použila. Dodala taková hezká barevná kolečka jako od sluníčka. Nebo si můžete přikoupit jiné efekty od přidání světla po rozmazání, změnu barev nebo zamlženého skla. Co se týče obravdu barevných fotek, není špatná aplikace Afterlight, která vám umožní přidat do fotek spoustu světelných a hodně barevných efektů.

Instagram Lite: Nová nenáročná aplikace pro levné telefony

Facebook hodně nečekaně bez nějakého většího oznámení vypustil do světa novou aplikaci Instagram Lite. Funguje přesně tak, jak byste od Lite verze očekávali. Jedná se o mírně osekanou verzi, která má minimální velikost a náročnost na výkon telefonu či internetová data. Určena je hlavně pro země třetího světa, nicméně Lite či Go aplikace jsou hodně oblíbené i ve vyspělých zemích, obzvlášť kvůli tomu, že lidem stačí základní funkce dané aplikace.Velikost Instagram Lite je 573 KB, to je cca 1/55 klasického Instagramu. Přitom v ní nechybí většina základních funkcí, které u Instagramu potřebujete. A to včetně filtrování a editování fotografií. Nechybí ani podpora Stories. Dvě větší omezení, se kterými musíte u Lite verze počítat je to, že nemůžete sdílet videa a také nemůžete posílat přímé zprávy vaším přátelům.Další mínus je prozatím v dostupnosti této aplikace, mluvčí společnosti Facebook potvrdil, že začal test v Mexiku. Neprozradil zatím ale ani to, kdy se může rozšířit do dalších zemí. Aplikace už je sice oficiálně na Google Play, ale pokud nejste v Mexiku, tak si ji nenainstalujete. Existuje už ale APK soubor ke stažení, takže Instagram Lite můžete instalovat ručně. Stažení APK souboru pak můžete učinit přes APKMirror.

Desktopová aplikace pro Instagram, Web Direct

Chatujte v desktopové aplikaci pro PC nebo Mac pro Instagram Web a Direct. Získejte oznámení o nových zprávách, aniž byste museli… Zkontrolujete ve svém smartphonu nové zprávy v Instagram Direct? Díky této aplikaci můžete dostávat oznámení o nových zprávách v Instagramu, i když není otevřen instagram.com! Tady jsou funkce aplikace: – Přístup k Instagramu a všem jeho funkcím jediným kliknutím – Oznámení (volitelně se zvukem) o nových zprávách bez otevření webu Instagramu – Počet nových zpráv na odznaku rozšíření poblíž adresního řádku prohlížeče Můžete si nainstalovat další námi vytvořené rozšíření a zkontrolovat řadu nových zpráv na nové kartě prohlížeče (Chrome nebo jiná hlavní stránka prohlížeče): https://cutt.ly/Ogt6wnS Tato aplikace bude vždy kontrolovat, zda je ve vašem prohlížeči otevřena pouze jedna karta Instagramu. Neváhejte nám poskytnout zpětnou vazbu a klást otázky! Nové funkce přicházejí. Toto není oficiální produkt pro Instagram a Direct. Toto rozšíření nijak nesouvisí s Facebook Inc. Instagram je ochranná známka společnosti Facebook Inc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *