Registrace na Instagram

Jak na Instagramu vytvořím účet?

jak se registrovat na instagramu, založení účtu na instagram, jak se registrovat do instagramu, nový účet instagram, registrace instagram, instagram založení,

Aplikace Instagram pro Android a iPhone:

  1. Stáhněte si aplikaci Instagram z obchodu App Store (iPhone) nebo Google Play Store (Android).
  2. Až si aplikaci nainstalujete, klepnutím na  ji spusťte.
  3. Klepněte na Zaregistrovat se přes e-mail nebo telefonní číslo (Android) nebo Vytvořit nový účet (iPhone), potom zadejte svou e-mailovou adresu nebo číslo svého telefonu (což vyžaduje potvrzovací kód) a klepněte na Další. Nebo můžete klepnout na Přihlásit se pomocí Facebooku a zaregistrovat se pomocí svého účtu na Facebooku.
  4. Pokud zvolíte registraci přes e-mail nebo telefonní číslo, vytvořte si uživatelské jméno a heslo, vyplňte profilové informace a pak klepněte na Další. Pokud se registrujete pomocí Facebooku, budete vyzváni, abyste se přihlásili ke svému účtu na Facebooku, pokud jste momentálně odhlášeni.

Instagram.com z počítače:

  1. Přejděte na web instagram.com.
  2. Klikněte na Zaregistrovat se, zadejte svoji e-mailovou adresu, vytvořte si uživatelské jméno a heslo nebo se kliknutím na Přihlásit se přes Facebook přihlaste pomocí Facebook účtu.
  3. Pokud se registrujete pomocí e-mailu, klikněte na Zaregistrovat. Pokud se registrujete pomocí Facebooku, budete vyzváni, abyste se přihlásili ke svému účtu na Facebooku, pokud jste momentálně odhlášeni.

Instagram.com z mobilního prohlížeče:

Při registraci pomocí e-mailu dejte pozor, abyste svou e-mailovou adresu zadali správně, a zadejte e-mail, ke kterému máte přístup pouze vy. Když se odhlásíte a zapomenete své heslo, budete potřebovat mít přístup ke svému e-mailu, abyste se do svého účtu na Instagramu opět dostali.

Upozorňujeme, že pokud jste si účet vytvořili nedávno, lidé na Instagramu vidí, že máte nový účet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *