Prohlížení INSTAGRAMU bez registrace

Přihlášení k Instagramu bez registrace je věcí mnoha uživatelů sociální sítě. Navzdory stále rostoucímu počtu majitelů účtů ne každý chce otevřít profil pro prohlížení fotografií. Tvůrci se o takové lidi postarali a otevřeli jim právo studovat stránky bez předchozí registrace. Poznámka obsahuje podrobné pokyny, jak se k těmto lidem přihlašovat..

Fotku prohlížíme bez registrace v Instagramu

Níže uvádíme dvě možnosti pro prohlížení fotografií z aplikace Instagram, které nevyžadují, abyste měli účet této sociální sítě.

Metoda 1: Použijte verzi prohlížeče

Služba Instagram existuje verze prohlížeče , což je upřímně řečeno poměrně horší než mobilní aplikace, protože chybí lví podíl příležitostí. Konkrétně pro náš úkol je webová verze perfektní a vhodná.

Vezměte prosím na vědomí, že tímto způsobem můžete prohlížet fotografie výhradně otevřených profilů.

 1. Bez registrace do webové verze Instagramu nebudete moci používat vyhledávací funkci, což znamená, že budete potřebovat odkaz na fotografii nebo stránku uživatele, jehož publikace chcete zobrazit.Pokud již máte odkaz – stačí jej vložit do adresního řádku naprosto libovolného prohlížeče a v příštím okamžiku se na obrazovce zobrazí požadovaná stránka.
 2. V případě, že nemáte odkaz na uživatele, ale znáte jeho jméno nebo přihlašovací jméno registrované v Instagramu, můžete jít na jeho stránku prostřednictvím libovolného vyhledávače.Například přejděte na domovskou stránku Yandex a zadejte vyhledávací dotaz následujícího typu:
 3. Upozorňujeme vás na skutečnost, že pokud byl účet v Instagramu zaregistrován nedávno, nelze jej stále zobrazit ve vyhledávači.
 4. První odkaz na požádání je výsledkem, který potřebujeme, takže profil otevřeme a začneme prohlížet fotografie a videa v Instagram bez registrace.

Metoda 2: Prohlížení fotografií z aplikace Instagram v jiných sociálních sítích

Dnes mnoho uživatelů publikuje fotografie současně v Instagramu a v jiných sociálních sítích. Podobný způsob zobrazení fotografie bez registrace je také vhodný, pokud chcete vidět publikace uzavřeného profilu.

Čtěte také: Jak zobrazit soukromý profil v aplikaci Instagram

 1. Otevřete stránku zainteresovaného uživatele v sociální síti a podívejte se na jeho stěnu (páska). Nejpozoruhodnější obrázky jsou zpravidla duplikovány v takových populárních sociálních službách jako VKontakte , Spolužáci , Facebook a Twitter .
 2. V případě společenské služby VKontakte doporučujeme dále prohlížet seznam alb – mnoho uživatelů nakonfiguruje funkci automatického importu všech obrázků publikovaných v Instagramech v určitém albu (ve výchozím nastavení se nazývá “Instagram” ).

K dnešnímu dni jsou všechny způsoby zobrazení fotografií v Instagram bez registrace.

Prohlížení Instagramu bez registrace – Instagram bez přihlášení. Jak zobrazit fotky a profily uživatelů? Představte si, že máte nějakého známého, říkejme mu třeba Ondřej, se kterým jste byli na výletě a víte, že nějaké fotky z něj nahrál na populární obrázkovou síť. Rádi byste se na příspěvek podívali, ale bohužel na populární sociální síti určené ke sdílení fotek nemáte profil a nechcete si ho ani zakládat. Nejspíš tedy narazíte na to, že zobrazení jakéhokoli účtu na Instagramu bez přihlášení není žádná legrace. Ale, jak už to bývá, vše má své řešení.

INSTAGRAM BEZ REGISTRACE NEMUSÍ BÝT PŘEKÁŽKA

Možná se zdá, že jsme již vyčerpali všechny možnosti, existují ale i oslí můstky. Můžete například zkusit zobrazování nahraných fotografií na jiných sociálních sítích. Někteří uživatelé totiž příspěvky nahrávají na více platforem. Takže stačí, když našeho Ondřeje najdete například alespoň na Facebooku. Zkuste také společné kamarády. Znáte někoho z nich na síti? Mrkněte například do fotek nebo na přání k narozeninám, třeba budete mít štěstí a náš příkladový Ondra bude na společné fotce nebo napíše originální příspěvek na zeď. Tato varianta ale také bohužel není stoprocentní.

Starý dobrý Google vždy pomůže

Prvním a nejspolehlivějším způsobem, jak zobrazit fotky uživatelů bez registrace na Instagramu, je použití internetového prohlížeče. V případě, že hledáte profil nějaké veřejně známé osobnosti, stačí do vyhledávače zadat její jméno a IG profil (např. Leoš Mareš Instagram). První výsledek bude s nejvyšší pravděpodobností správný. Dávejte si jen pozor, abyste neotevřeli nějakou fanouškovskou stránku a nepokládali ji za oficiální účet dané osobnosti. Nejlepším signálem pravosti účtu je logo „ověřeno“ udílené přímo sociální sítí. Nalezený profil stačí rozkliknout a voila, jste tam.

Pokud však hledáte profil přítele či známého (třeba právě onoho příkladového Ondřeje, se kterým jste byli na výletě), je ideální získat přímo odkaz na jeho profil. Když ho nemáte, můžete zkusit též vyhledávání na internetu, ve většině případů ale profil tímto způsobem nenajdete. I kdyby se vám to poštěstilo, tím negativa nekončí. Verze Instagramu v prohlížeči bez přihlášení je bohužel velmi limitovaná a jste ochuzeni o velké množství funkcí. Nemůžete si zobrazit detaily příspěvků (čímž přijdete o popisky a označené účty). Instagram vám bez registrace také neumožní projít celý grid daného člověka – poté, co uvidíte určitý počet příspěvků, vás utne vyskakovacím oknem. Toto zobrazení je však dostačující, pokud se chcete jen podívat na pár fotek z výletu s @ondřejzhornídolní.

Ještě jedna cesta, jak z toho ven

Na internetu existuje taktéž velké množství systémů, které zrcadlí veřejné instagramové profily. Mezi stránky podobného ražení patří například Picuki. V případě, že znáte nick daného člověka, systém vám ukáže jeho příspěvky skoro bez omezení. K fotkám z výletu se tedy dostanete raz dva, pokud má náš příkladový @ondřejzhorníholní veřejný profil (soukromé účty nelze zobrazit jinak než s registrací a svolením ke sledování od člověka, kterému účet patří). Pokud se ale uchýlíte k používání těchto služeb, mějte prosím na paměti, že v žádném případě nedoporučujeme zasahovat do soukromí daného uživatele. To se přeci nedělá. Obsah, který je nahrán na internet, se sice stává veřejným a přístup k němu má kdokoliv, ale sledovat někoho jen tak je trochu jako následovat ho na ulici.

Závěrem

Ať už tedy profil na Instagramu máte či ne, vždy existuje možnost, jak bez přihlášení zobrazit fotky a profily jiných uživatelů. Pokud vám stačí málo, můžete se zkusit podívat na limitovanou verzi cizího profilu, kterou nabízí Instagram pro uživatele bez registrace. Další variantou je hledat na jiných sociálních sítích nebo najít na internetu službu, která cizí profily zobrazuje. Vždy ale prosím myslete na morální stránku věci. Pokud chcete nějaký profil na obrázkové sociální síti sledovat pravidelně, založením účtu si dokonce ušetříte práci s věčným vyhledáváním.

Instagram jít jako host bez registrace. Zobrazit “Instagram” bez registrace. Pět osvědčených způsobů. Další vyhledávání příležitostí pro lidi v Instagramu bez registrace

Now!

Podle oficiálních údajů dosáhl počet uživatelů Instagramu sto milionů lidí. Ve skutečnosti toto číslo svědčí pouze počtu registrovaných členů tohoto sociálního programu. A co dělat pro ty, kteří nechtějí trávit čas na vytvoření účtu v Inst, ale má potřebu obdržet určité informace z photo hostingových stránek? Vývojáři se o tyto uživatele starají, ponechali možnost přístupu k stránkám bez registrace v systému. V této publikaci vám řekneme, jak se v Instagramu přihlaste bez registrace a jaké akce mohou provádět neoprávněný uživatel.

Jak zadat stránku v Instagramu neregistrovaným uživateli?

Pokud nebudete vytvořit účet v Inst, pak můžete zapomenout na možnost prohlížení publikací jiných lidí prostřednictvím mobilní aplikace. Sociální program je zpočátku koncipován pro aktivní komunikaci prostřednictvím mobilního zařízení, aby se sdílel s okolím našimi vlastními fotografiemi, je uživatel povinen vytvořit soukromý účet. Vstup do Instagramu bez registrace je možné výhradně prostřednictvím prohlížeče, a to i když můžete zobrazit obrázky, bez možnosti odejít jako nebo komentář k publikaci, kterou se vám líbí. Přihlaste se ke stránce konkrétního uživatele, můžete mít přímý odkaz na jeho účet, který mnozí uživatelé jsou odloženi ve svých sociálních sítích.

 • Zkopírujte adresu.
 • Vložte jej do adresního řádku prohlížeče smartphonu.

Poté se dostanete do účtu požadované osoby a můžete si prohlédnout jeho fotografie, ale pouze v případě, že stránka osoby má veřejný status. Pokud je účet Instagram uzavřen pro návštěvu outsiderů, nebudete se podívat na publikaci, aniž byste se stali účastníkem tohoto uživatele (a to pouze po schválení žádosti). Uzavřený účet vypadá takto:

Takovým jednoduchým způsobem si můžete prohlédnout fotografii svého idolu, sledovat svou aktivitu v Instort, jak již bylo uvedeno výše, nebudete moci opustit komentáře a lízat obrázky.

Jak sledovat fotografii v Instagramu bez registrace?

Nahoře jsme se podívali na proces vstupu na Instagram stránce konkrétního uživatele, znát adresu účtu nebo jeho přezdívky. A co když nemáte zájem o obsah konkrétní osoby, ale je třeba zobrazit tematické fotografie? Tato funkce je dostačující pouze pro přidání Prozkoumání / tagů a klíčovou frázi pro předmět zájmu. Budeme se například snažit najít fotky moderních automobilů bez registrace v Insté.

 • Spusťte prohlížeč na mobilní zařízení.
 • Zadáme na adresní řádek https://www.instagram.com/.
 • Po ikoně lomítko přidejte prozkoumat / tagy / auta.
 • Žádost, v tomto případě bude vypadat
 • Klepnutím na tlačítko Enter přejdete na stránku Instin s předmětem zájmu.

Z obrazu Screenshot je možné vidět, že inststa nabízí obrovské množství fotografií a videí (v tomto případě 29.9999.292 publikace), které lze zobrazit a ukládat do svého zařízení, například na obrazovku z obrazovky.

Pro více informací naleznete v příslušném článku.

Jak se nemá účet dostat do Instagramu s PC?

Jak se dostat z počítače do Instagramu? Přihlaste se ke stránce bez registrace je zcela totožná se vstupem prostřednictvím prohlížeče mobilního zařízení.

 1. Pro přímý odkaz, který chcete kopírovat a vložit do adresního panelu prohlížeče PC.
 2. Pomocí přezdívky systému.
 3. Použijte tematické značky.

Zvažte, jak vstoupit do instancí osoby, znát jeho přezdívku.

 • Otevřete prohlížeč PC.
 • Jednotka v řádku adresy ve formátu: https://www.instagram.com/nikna, kde je přezdívka je název účtu.

Pojďme se například pokusit vstoupit na stránku respektované značky Zuckerbergu, s vědomím, že jeho přezdívka je Zuck.

Jako závěr

Z této publikace jste se dozvěděli, jak je Instagram vložen bez registrace z mobilního zařízení nebo počítače. Sčítáním výše uvedených, uskutečňujeme: Zadání Insta bez nutnosti účtu, který můžete pouze prostřednictvím prohlížeče mobilního zařízení nebo počítače, znát přezdívku uživatele nebo pomocí značky požadovaného předmětu. Jiné způsoby prohlížení fotografie v Instort bez vytváření vlastního profilu, bohužel ne.

Instagramová služba získala velkou popularitu a stále roste. Dnes v této zvláštní sociální síti – více než 100 milionů aktivních uživatelů, kteří denně stáhli obrovský počet fotografií. Rozumět takové řetězci informací, najít správné je nemožné bez vhodných vyhledávacích nástrojů. A oni jsou v Instagramu – a v tomto článku vám řekneme, jak je používat.

Instagram má tři hlavní způsoby, jak najít něco zajímavého. Za prvé, v Instagramu, vyhledávání lidí je možný v Nicku. Za druhé, můžete použít hashthegers pro vyhledávání fotografií pro určitý konkrétní předmět nebo žánr. Za třetí, existují geotagy, které se používají k hledání fotografií Instagramu v místě, kde byly provedeny – ale tato metoda vyhledávání ještě není plně implementována (vysvětlíme níže proč).

Takže pojďme zvážit každou metodu zvlášť.

1. Instagram hledat lidi podle jména (přezdívka)

Všechno je zde velmi jednoduché. Jednoduše klikněte na ikonu jako hvězdy, která se nachází na levé straně hlavní nabídky aplikace. V horní části obrazovky – vyhledávací řetězec, kde je uživatelské jméno jednoduše odešel. Pokud nevíte, jak přesně je požadovaný účet volán – nezáleží na tom, že služba vám nabídne možnosti obsahující text, který jste zadali. Stačí vybrat ze seznamu.

2. Vyhledávání v Instagramu na hashthegamu

Takový text Instagramu (a další sociální sítě – například Twitter nebo Facebook) automaticky rozpoznává jako štítek a hledají obrázky označené. Můžete jen kliknout na hashteg, kde jste to viděli – je aktivní odkaz. A můžete zadat text začínající symbolem na stejný vyhledávací panel, kterými jsme hledali účty – Instagram vám bude opět nabídnout volbu:

Hashtegi je hlavní vyhledávací metodou nejen v Instagramu, ale také v mnoha dalších službách. Zvykněte si použít to!

3. Vyhledávání podle geomethegers

Posláním fotky Instagram můžete určit místo, kde bylo odstraněno – fotografie je označena tzv. Geotagem. Jak se to dělá – popsané ve skvělém instrukci Instagram.

Bohužel neexistuje žádné pohodlné vyhledávání geomethegers v Instagramu – proto uživatelé duplikují obyčejné hashtags. Existují však dva způsoby mimo situaci. Za prvé, stisknutí instalovaného geotegu stále otevírá fotografickou kartu, na které jsou pořízené v blízkosti viditelné:

Za druhé, můžete použít aplikace třetích stran – například PadGram. To je způsob, jak se vyhledávání provádí v Instagramu. DARE – Tato služba pro vás má spoustu zajímavých věcí!

Hledání lidí v Instagramu úkol jednoduché a cenově dostupné. Mnoho uživatelů této sociální platformy se však často zajímají, jak najít osobu v Instagramu. Podívejme se na možnosti a zjistěte, jak hledat lidi v Instagramu.

Takže metoda hledání lidí v Instagramu:

 1. jdeme do vyhledávací sekce. Chcete-li to udělat, najděte ikonu, navenek připomínající kompas. Nachází se v levém dolním rohu. Sledujte v sekci “Hledat”. Zde můžete zadat data, která potřebujete vyhledávat;
 2. následující metoda, jak najít osobu v Instagramu je přes profil. Ikona je umístěna v pravém dolním rohu;
 3. vyhledat lidi v Instagramu, nejste obeznámeni vám prostřednictvím vstupu klíčových slov nebo značek (to, co je to přečteno);

V obrovském seznamu uživatelů najdete to, co potřebujete. Nicméně, to se může stát, že vidět osobu v Instagramu, že nemůžete mít zájem o skutečnost, že zavřel svůj profil. V tomto případě byste měli zanechat požadavek na předplatné as pozitivní reakcí, budete otevřít přístup k účtu.

Na našich stránkách si můžete objednatkontrola předplatitelů v Instagramu za velmi nízké ceny.

Jak najít osobu v Instagramu přes Facebook mezi přáteli

Je tu další velmi snadný způsob, jak hledat lidi v Instagramu. Pokud jste uživatelem sociální sítě Facebook, úkol je následující:

 1. v zařízení systému IOS jděte do Instagramu a otevřete profil. Dále přejděte na “Nastavení”;
 2. “Najít a pozvat přátele” – toto je ikona, kterou potřebujete, a nachází se v horní části obrazovky;
 3. dále postupujte podle oddílu “Facebook Přátelé”, kde můžete synchronizovat svůj seznam kontaktů s Facebookem s Instagramem;
 4. obraťme se k posouzení této možnosti jako vyhledávání Android: Otevřete Instagram v zařízení a postupujte podle oddílu “Profil”. Dále přejděte na nastavení;zde otevřeme vyhledávání a vyhledejte ikonu “Připojeno na Facebook”, monitorujte přístup k účtu;

Vyhledejte uživatele Instagram v iPhone v několika kliknutí na obrazovce

 1. jdeme do sekce “Profil”;
 2. najdeme “najít přátele”;
 3. sledujte seznam přátel s Facebookem. Nyní si vyberte ty, kteří potřebujete a pošlete žádost.

Jak najít uživatele Instagram přes telefon – úplné pokyny

Obraťme se k hledání lidí prostřednictvím telefonu:

 1. pro co potřebujete synchronizovat seznam kontaktů v telefonu.
 2. následujte v rozhraní a po “Profile”, “Nastavení” a konečně přejděte na hlavní – “Najít přátele”.
 3. vyberte ikonu “Přátelé” ze seznamu kontaktů telefonu a přejděte na “Kontakty”.
 4. nezapomeňte označit dostupnost Instagramu do seznamu kontaktů. To zůstane nejjednodušší – vyberte ty, kteří chtějí vidět v přáteli.

Jak najít osobu v Instagramu z počítače při registraci

Pojďme se zabývat, jak najít osobu v Instagramu z počítače. Takže vše je velmi dostupné:

 1. najít v vyhledávacím panelu svého prohlížeče Instagram.com;
 2. pokud existuje informace, název (přezdívka) uživatele v adresním panelu prohlížeče bude muset určit Instagram.com/words.
 3. v nepřítomnosti informací o uživateli, viz osoba v Instagramu na počítači je obtížnější, ale možná. Chcete-li to udělat, následujte jeho komentáře a pošlete požadavek.

Jak najít osobu v Instagramu bez registrace ve webové verzi

Najděte osobu v Instagramu bez registrace jako jednoduchý jako registrovaný uživatel:

 1. pro to, co byste měli zkopírovat odkaz na panel Adresa a přejděte na vyhledávání.
 2. s otevřeným profilem, všechny informace jsou k dispozici. Pokud ne, až po potvrzení.

Další metodou hledání lidí v Instagramu je ikona s lupou. Když je stisknuto, otevře se výběr fotografií a videa, kde můžete pokračovat do svého oblíbeného účtu a dále zanechat požadavek na předplatné.

Pokud potřebujete hledat Instagram hvězdy – Postupujte podle odkazu, tento článek představí podrobné pokyny.

Instagram je obrovská sociální síť. To je největší virtuální fotogalerie na světě, kde jsou publikovány tisíce fotografií. Přirozeně, v tomto toku informací, někdy je obtížné najít to, co je pro vás zajímavé. Proto je důležité vědět, jak hledat v Instagramu. V tomto článku vám řekneme, jaké příležitosti má a jak ji používat.

Hledáme lidi

Pohodlí aplikace je, že jeho rozhraní je co nejjednodušší a srozumitelné. Instagram vyhledávání je uvedeno do samostatné sekce. Chcete-li jít k němu, stačí klepnout na ikonu zvětšovací sklo v dolním menu Insta. Vyhledávání lidí v Instagramu se provádí několika způsoby:

 • v přezdívce;
 • podle jména a příjmení;
 • prostřednictvím kontaktů v telefonním seznamu;
 • prostřednictvím kontaktů v jiných sociálních sítích;
 • na doporučení.

Pokud znáte přesné přezdívky uživatelů vyhledávání, zjistíte, že jejich stránky nebudou obtížné. Provádíme následující:

 • tada na horní linii “Hledat”;
 • představujeme přezdívku;
 • výběr požadované osoby z navrhovaného seznamu.

Jak pochopíte, hledání přezdívky je nejspolehlivějším způsobem, jak najít přesně uživatele, který potřebujete, protože Každá přezdívka v sociální síti je jedinečná. Vyhledávání podle jména je mnohem obtížnější – ne všichni uživatelé označují vaše příjmení a vaše služba poskytne obrovské množství možností. Další filtry v Instagramu neposkytují, takže ani věk ani datum narození, ani místo bydliště vám nepomůže najít konkrétní osobu. Pokud jde o název vyhledávacího schématu na jméno, je podobné výše uvedenému.

Instant umožňuje synchronizovat kontakty z telefonního seznamu. Chcete-li povolit režim vyhledávání uživatelů podle telefonního čísla, musíte provést následující:
1. V aplikaci jdeme na stránku;

2. Pro obraz na obrázku zobrazujícího siluetu osoby a znaménko plus v levém horním rohu;

3. Přejděte na kartu “Kontakty”;

4. Klikněte na “Připojit seznam kontaktů”;

5. Zavést “Povolit přístup”, potvrdit rozhodnutí kliknutím na “Povolit” znovu.

Nyní v záložce “Kontakty” se zobrazí v uživatelích Instagramu z telefonního seznamu.

Můžete také synchronizovat kontakty z Facebooku. Chcete-li to provést, musíte jít na příslušnou kartu výše uvedené sekce ve třetím bodu výše uvedené záložky na Facebooku.

Klikněte na ikonu převodovky ve svém profilu Inst;

Přejděte dolů do sekce “Nastavení” a klepněte na “Související účty;

Pak v nastavení v části “Pro odečítání” můžete vidět uživatele Instagramu z kontaktních listů vázaných účtů v jiných sociálních sítích. Odstraňte související ubytované, můžete kdykoliv.

Konečně poslední způsob, jak najít lidi. Zajímavá nebo známá osoba se může dostat do doporučení v Instagramu. Doporučení tvoří samotnou službu, na základě informací o vašich předplatném, předplatném vašich přáteli, doručené líbí se atd.

Hledáte fotografie

Jistě máte zájem o hledání nejen uživatelům, ale také fotky. Hlavní vyhledávání se přirozeně hledá Hashthega. Provádí se prostřednictvím sekce “Hledat”. Můžete také klepnout na značku publikovanou pod příspěvkem a zobrazit publikace označené stejným hashtagem.

Kromě toho můžete vyhledávat geolokační sloupky. Opět přejděte do sekce “Hledat”, řídit název města / ulice / instituce a přejděte na kartu “Místa”. Pokud prohlížíte na fotografii, na které je uvedeno místo, a chcete vidět jinou publikaci s tímto geotagem, stačí jej klepnout.

Mimochodem, vyhledávání fotografií, videa a uživatelů mohou být prováděny v Instagramu bez registrace. Ale je nutné to udělat prostřednictvím počítače nebo prostřednictvím webového prohlížeče na mobilním zařízení. Zadejte Instagram.com v adresním řádku, řídit již do vyhledávacího řetězce přezdívka nebo hashteg a zobrazit výsledky. Můžete použít online služby třetích stran pro práci s servisními nebo vyhledávači.

Nyní víte, co hledat uživatele a fotografie v Instagramu je velmi jednoduchý a rychlý. Máte-li jakékoli dotazy, napište komentářům – odpověď!

Můžeme se těšit na krásné fotky a unikátní videozáznamy, ale není nutné spustit stránku v této sociální síti. Pokud nemůžete hledat Instagram bez autorizace, naučit se doporučení z tohoto článku, a během několika minut najdete správnou osobu.

Řekněme, že je snazší provést tuto akci s hotovým účtem, navíc vytvoření profilu trvá několik minut – systém požádá o zadání mobilního telefonního čísla, e-mailu a přijít se spolehlivým heslem. Po těchto krocích získáte přístup k osobní stránce, přidejte fotografii a vyplňte se o sobě volitelně.

Předpokládejme, že znáte přezdívku zájmu osoby. V tomto případě, v panelu Adresa musíte být zmateni Instagram.com/named, kde přezdívka je jméno uživatele, který hledáte. Zkontrolujte informace a zobrazujte videa z fotografie. Pouze v případě, že účet vlastníka otevřel přístup pro neautorizované uživatele.

Pokud mluvíme o celebritách, proces je značně zjednodušen:

 1. V libovolném vyhledávači napište název, například Pavel Durov.
 2. Na příkladu společnosti Google, vidíme, že první odkaz je oficiálním profilem Pavla Durova.
 3. Pro rychlé a efektivní vyhledávání přidejte slovo “Instagram” na vyhledávací řetězec.

Stejná metoda může být použita pro vaše známky, jedinou obtížností je velký počet profilů se stejným názvem. Ale v případě, že je snadné určit potřebnou osobu na fotografii. Mělo by být zřejmé, že “Alexandrov Petrov” v sociální síti několik set. Chcete-li zúžit hledání přidat město.

Instagram můžete také vyhledat bez registrace s jinými zdroji nebo lokalitami. Například v sociální síti je profil v profilu indikován, pokud má člověk profil v Inst. V blogech, YouTube kanálů a dalších stránkách existuje sekce “Kontakty”, kde uživatel označuje seznam a odkazy na sociální sítě, které má.

Vyhledejte Instagram lidí.

Máte zájem o dívku, příjemné snímky jsou neustále rozloženy na své stránce VK. Věnujte pozornost logu umístěným pod obrázkem. Pokud se fotografie prošla z Insta, stačí kliknout na ikonu a systém vás automaticky přesměruje do profilu.

V Screenshot je průsvitné logo velmi viditelné, což umožňuje Instagram okamžitě v profilu. A nezapomeňte na nejjednodušší metodu – požádat o osobní zprávu. Další možností je určit hashthegam, je vhodný, pokud je známo, která značka člověk často používá. Musíte řídit aktivní odkaz do vyhledávacího panelu a určit potřebnou osobu mezi získanými výsledky.

Pokud je profil otevřený

Úkol je zjednodušen, když je účet v Instagramu. Na hlavní stránce je zde vyhledávací řetězec, zadejte:

 • Jméno a příjmení. Pokud uživatel určí informace o sobě, uvidíte seznam výsledků. Čím více informací je v profilu, tím snadnější najde osobu.
 • Přihlásit se. Při vytváření osobní stránky systém nabízí vyberte přihlášení nebo přezdívku. Obvykle to vypadá takto: “@Sashapetrov”. Každá přezdívka je originální, takže nemusíte trávit čas na studium různých profilů instic.

Instagram Hledání lidí lze provádět prostřednictvím předplatitelů. Klikněte na odpovídající pole tak, aby systém zobrazoval všechny účastníky určité osoby. Seřadit podle věku, místo bydliště k urychlení postupu. Nyní víte, jak se provádí vyhledávání lidí bez registrace a s autorizací v sociální síti, jeden z metod bude nutně přinést pozitivní výsledek, pokud se osoba zájmu učinila profilem v Instagramu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *